Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku Stowarzyszenie Edukacji Olimpijskiej pełniło rolę współorganizatora wyjazdu zapoznawczego („zerówki”) wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Ekonomii Politycznej, działającym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zerówki kojarzone są z wieloma różnymi rzeczami. Z jednej strony to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości oraz lepszego rozpoznania w klimacie uczelni, w której murach niedługo rozpoczniemy naukę, z drugiej – czas świetnej zabawy. „Wejściówka na SGH” idealnie połączyła oba te aspekty!

Miejscem pobytu był ośrodek Guzianka położony w niezwykle malowniczej scenerii Mazur. Uczestnicy w ciągu pięciu dniu mieli okazję między innymi:

  • Uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez kluczowe firmy z sektora audytu i konsultingu – m.in. EY,
  • Porozmawiać z członkami wielu kół naukowych i organizacji na SGH – m.in. Samorządu Studentów,
  • Zażyć solidną dawkę fizycznej aktywności w formie gier drużynowych, spływu kajakowego czy oferty salonu gier,
  • Wziąć udział w tematycznych imprezach, które wieńczyły dzień pełen atrakcji.

Szczególnie miła jest dla nas świadomość, że wiele osób po wyjeździe zadeklarowało chęć angażowania się w prace Stowarzyszenia Edukacji Olimpijskiej oraz zaprzyjaźnionego Studenckiego Koła Naukowego Ekonomii Politycznej! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom i partnerom wyjazdu oraz zachęcamy do zapoznania się z niektórymi zdjęciami z naszego pobytu!

Aktualizacja 01.07.2019r.: Z radością informujemy, że zostaliśmy współorganizatorem drugiej edycji „Wejściówki na SGH!”, na którą rekrutacja już ruszyła! Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana uczestnictwem w naszym wyjeździe,  zapraszamy do kontaktu na fanpage SKN Ekonomii Politycznej, gdzie niebawem podeślemy szczegóły odnośnie zapisów.

Do zobaczenia na Mazurach! 😊

Wejściówka na SGH 2018/2019 – najlepsza zerówka przed rozpoczęciem studiów na SGH
Przewiń do góry