Wejściówka na SGH 2020/2021

Spotkanie świeżo upieczonych studentów SGH
po raz trzeci

Trzecia edycja „Wejściówki na SGH” przerosła oczekiwania wszystkich! To pod każdym względem nasz rekordowy wyjazd – frekwencyjne, imprezowo i merytorycznie.

Niezmiennie, w ośrodku Guzianka przy jeziorze Bełdany, spędziliśmy 5 intensywnych dni podczas których:

  • Braliśmy udział w warsztatach – poruszały one praktyczne zagadnienia związane chociażby z przemawianiem publicznym, ale również dotyczyły życia na SGH
  • Imprezowaliśmy do białego rana – podczas czterech tematycznych integracjach
  • Poznaliśmy „pułapki uczelniane”, czyli często popełniane przez nieświadomych studentów błędy podczas: wyboru przedmiotów, wykładowców, rekrutacji do Kół Naukowych czy aplikowania na wyjazdy zagraniczne
  • Mieliśmy okazję zaczerpnąć inspiracji od wybitnych osobistości ze świata nauki, biznesu i polityki (w tym roku m.in. senator RP Wadim Tyszkiewicz)

Dziękujemy naszym partnerom za poprowadzenie niezwykłych ciekawych prelekcji: EY, SKN Ekonomii Politycznej SGH, Samorząd Studentów SGH, EduFactory i wiele innych!

Co warte nadmienienia, zerówka odbyła się w trudnym „pandemicznym” roku, jednak przy spełnieniu wszystkich zaleceń sanitarnych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Uczestnicy wyjazdu przez cały kolejny rok wspólnie realizowali się w projektach studenckich, uczestniczyli w zajęciach uczelnianych, jak również brali udział w integracjach.

Jest dla nas niezmierną satysfakcją, że już trzeci rok z rzędu pomagamy młodym ambitnym ludziom postawić pierwsze kroki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

Do zobaczenia za rok! 😉

Stowarzyszenie Edukacji Olimpijskiej

Wejściówka na SGH 2020/2021​
Przewiń do góry