Nasze inicjatywy

Nauka do Olimpiad

Tytuł finalisty lub laureata olimpiady przedmiotowej to marzenie wielu uzdolnionych uczniów szkół średnich. Stają oni często przed pytaniem, jaką strategię przygotowań przyjąć, aby ta wizja stała się rzeczywistością. Na sukces z pewnością trzeba odpowiednio zapracować, jednak nie obędzie się też bez wsparcia ekspertów i osób z doświadczeniem. Właśnie to mogą zaoferować Ci przygotowania naszego Partnera, Indeksu w Kieszeni! Zapraszamy na organizowane przez nich kursy, podczas których możesz w istotny sposób poszerzyć swoje kompetencje.

Nauka do Matury

Nie ulega wątpliwości, że egzamin dojrzałości to jeden z kluczowych momentów w życiu każdego z nas. Od uzyskanego wyniku zależy szansa dostania się na wymarzone studia, których ukończenie może zadecydować o przyszłej karierze zawodowej i statusie społecznym. Dlatego też polecamy Ci wsparcie Indeksu w Kieszeni w przygotowaniu do matury. Organizują oni kursy w wielu formach, które pozwolą Ci pogłębić wiedzę oraz wesprą w nauce!

Archeon

Zbiór zadań przygotowujący do Olimpiady Biologicznej
Ta unikalna pozycja na polskim rynku wydawniczym to liczący niemalże 200 stron zestaw 50 autorskich zadań, odpowiadający tematyką i poziomem trudności Olimpiadzie Biologicznej. Autor, Daniel Pysz, zadbał zarówno o odzwierciedlenie sposobu formułowania poleceń jak i nawiązanie treści zadań do najnowszych badań i artykułów naukowych w dziedzinie biologii. Zbiór będzie nieocenioną pomocą naukową zarówno dla zaczynających swoją przygodę z OB, jak i uczestników walczących o miejsca na podium. Swoją rekomendacją i redakcją zbiór uhonorował Marcin Jasiński – Zwycięzca XLV Olimpiady Biologicznej, reprezentant Polski i zdobywca brązowego medalu na 27. Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Hanoi (Wietnam).

Konkurs PKB
(Polityka, Kapitał, Biznes)

Interdyscyplinarny konkurs o tematyce społeczno-ekonomicznej, skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Składa się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego i ogólnopolskiego. Konkurs umożliwia uczestnikom sprawdzenie swojej wiedzy przed przystąpieniem do matury z wiedzy o społeczeństwie oraz przygotowanie się do studiowania na kierunkach społecznych i ekonomicznych. Konkurs PKB powstał również z myślą o ułatwieniu przygotowań do testu wiedzy o przedsiębiorczości – egzaminu wstępnego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Wejściówka na SGH

Wejściówka na SGH to niepowtarzalna okazja znalezienia odpowiedzi na wszystkie nurtujące każdego świeżo upieczonego studenta pytania! Wyjazd adresowany jest dla osób, które pomyślnie przeszły rekrutację do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas kilku dni spędzonych w malowniczej miejscowości w Mazurach uczestnicy biorą udział w warsztatach, imprezach, oraz spotkaniach z inspirującymi postaciami ze świata polityki, biznesu oraz edukacji.