Stowarzyszenie Edukacji Olimpijskiej to (SEO) to organizacja, której celem jest aktywne działanie na rzecz poprawny jakości edukacji w Polsce. Współtworzymy szereg inicjatyw, które adresowane są do uczniów szkół średnich i studentów. Dzięki naszym projektom licealiści oraz osoby kontynuujące edukację po szkole średniej mają możliwość dalszego rozwijania swoich pasji, jak również zdobywania doświadczenia, które pomoże im lepiej odnaleźć się w dalszej karierze edukacyjnej i zawodowej.

Zespół

Zrzeszamy studentów najróżniejszych kierunków z uczelni rozsianych po całej Polsce. Nie brakuje w naszych szeregach również absolwentów, doktorantów, osób prowadzących działalność gospodarczą czy zajmujących się nauką. Wielu z Członków SEO to byli laureaci olimpiad ogólnopolskich, ale również osoby przejawiające zainteresowanie bieżącymi problemami społecznymi, aktywiści, osoby kreujące społeczeństwo obywatelskie.

Misja i wizja

Pragniemy być głosem uzdolnionych i aktywnie działających na rzecz lokalnego otoczenia, młodych ludzi, którzy w przyszłości będą wyznaczać kierunki rozwoju naszego społeczeństwa. W duchu otwartości, kreatywnego podejścia do nowoczesnej edukacji oraz dążenia do samodoskonalenia staramy się wykorzystywać w pełni potencjał tkwiący w młodych ludziach.

Wartości

Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i połączeniu doświadczeń osób o różnym profilu edukacyjnym jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na poprawę jakości nauczania w Polsce. Poprzez nasz wkład do środowiska olimpijskiego sprawiamy, że coraz więcej uczniów szkół średnich decyduje się na realizowanie własnych planów i ambicji. Działania popularyzujące olimpiady przedmiotowe są jednym z głównych obszarów naszej działalności. Dbamy również o integrację środowisk edukacyjnych i społecznych. Właśnie dlatego aktywnie zabiegamy o tworzenie warunków do podtrzymywania znajomości, które młodzi społecznicy i naukowcy nawiązują w okresie końcówki liceum oraz studiów. Nasze wyjazdy integracyjne stanowią idealne połączenie zabawy oraz networkingu.

Przewiń do góry